Online uživatelé
Na Partě není žádný přihlášený uživatel.
...počasíčko přálo..ne však již "životní okolnosti"...
...avšak Willy již u okruhu uzavřené hlaní třídy netrpělivě očekával závodnice týmu K and K... nic naplat - přeci jej nezklameme...tož jedno K. převzalo štafetu a od druhého K. dojelo k cíli W...hladká to cestička...samo to klouzalo..že si to i poté, co W-čko šlo domů, K-čko dalo ještě jednou...škoda jen, že jste si to také vy ostatní bruslaři nemohli vychutnat...snad někdy někde příště i s vámi...:-)