+++++ Lekce SALSY, po který budete zaručeně KAO! ++++
Už delší dobu zvažuju rozjet jednou týdně kurz salsy pro začátečníky v nějakém klubu ve FM. Dělám to výhradně ze zjištných důvodů protože salsu miluju a strašně mi chybí a skvěle se u toho dá zrelaxovat:-).
A protože máme klub KAO a někteří možna mají chuť si tento temperamentní tanec vyzkoušet nebo oprašit, tak proč neudělat pilotní lekce u mě doma:-).
Bez zbytečného předešlého okecávání...
Kde? U mě doma (
Lískovec 80, 73801, Frýdek-Místek) - zadejte do Mapy.cz
Kdy? tento
Čtvrtek 18-20:00Proč? Proto!
Vyzkoušíme si základní kroky + nějakou tu točku, zkopírujem nelegalní nahrávky salsy, dáme sklenku vína příp. jiného ovocného nektaru a pro zájemce volně přejdem do filmového večera (možná bude nějaké salsa movie, vše dle přání diváku).
Kdo bude chtít, může přespat (2 lůžka + nějaká matrace na plovoučce). Já nekoušu ale Pepa - náš domácí komár - je pěkná sviňa. Moskytiéru sebou!
Případné info o dopravě poskytne mluvčí odboru (hromadné městské) dopravy statutárního města Lískovec na emailové adrese: Tomas.menzel@centrum.cz.
ps: Kdo bude mít zájem, je možné si u nás natrhat hrušky, jabka, švestky a možná i broskve za mírný poplatek a to láhev nějakého dobrého čúča, které poslouží k uvolnění ztuhlých údů v průběhu salsy (ostatní to máte povíně!:-P).
02.09.09 20:08:24 MystPoplatky... POPlatky... POPLATKY!!! Nejsem banka;-) Pěkně si to u mě na zahradě odedřete:D