SALSA u Toma

Informace o akci
Konání akce:03.09.2009 - 04.09.2009
Organizátor: Myst
Aktualizace:09.09.2009 17:23 - Myst
Přihlášení na akci4 přihlašenýchPřihlašování na akci už skončilo
Myst Tomáš Menzel se přihlásil 01.09.2009 v 23:00. tarpan Petr Zemča se přihlásil 02.09.2009 v 00:17. KačaS Katka S. se přihlásila 02.09.2009 v 08:32. Lucy Lucie A se přihlásila 02.09.2009 v 10:56.
Exportovat do Excel CSV souboru

Pozvánka

+++++  Lekce SALSY, po který budete zaručeně KAO! ++++

Už delší dobu zvažuju rozjet jednou týdně kurz salsy pro začátečníky v nějakém klubu ve FM. Dělám to výhradně ze zjištných důvodů protože salsu miluju a strašně mi chybí a skvěle se u toho dá zrelaxovat:-).

A protože máme klub KAO a někteří možna mají chuť si tento temperamentní tanec vyzkoušet nebo oprašit, tak proč neudělat pilotní lekce u mě doma:-).

Bez zbytečného předešlého okecávání...

Kde? U mě doma (Lískovec 80, 73801, Frýdek-Místek) - zadejte do Mapy.cz
Kdy? tento Čtvrtek 18-20:00
Proč? Proto!

Vyzkoušíme si základní kroky + nějakou tu točku, zkopírujem nelegalní nahrávky salsy, dáme sklenku vína příp. jiného ovocného nektaru a pro zájemce volně přejdem do filmového večera (možná bude nějaké salsa movie, vše dle přání diváku).

Kdo bude chtít, může přespat (2 lůžka + nějaká matrace na plovoučce). Já nekoušu ale Pepa - náš domácí komár - je pěkná sviňa. Moskytiéru sebou!

Případné info o dopravě poskytne mluvčí odboru (hromadné městské) dopravy statutárního města Lískovec na emailové adrese: Tomas.menzel@centrum.cz.

ps: Kdo bude mít zájem, je možné si u nás natrhat hrušky, jabka, švestky a možná i broskve za mírný poplatek a to láhev nějakého dobrého čúča, které poslouží k uvolnění ztuhlých údů v průběhu salsy (ostatní to máte povíně!:-P).


02.09.09 20:08:24 Myst
Poplatky... POPlatky... POPLATKY!!! Nejsem banka;-) Pěkně si to u mě na zahradě odedřete:D


Galerie


| rok | 0 fotek | založil:

V galerii zatím nejsou žádné obrázky.

Forum

Lucy
Totálně "K.O."!!!   |  11:06 P 04.09.2009
Titulek nelhal, jsem po včerejšku opravdu KAO bez A... Salsa je skvělý tanec (to už vím dávnosmile a všem doporučuji, hlavně chlapůmsmile, ale cesta z Lískovce do Skalice na kole v tom největším lijáku mě úplně odrovnala a mou účast na ostatních akcích tím vážně ohrozilasmile

KačaS
žádné poplatky - ale dřina :)   |  20:10 St 02.09.2009
OK. já to beru..

KačaS
Salsa   |  08:59 St 02.09.2009
..okecávat nic nechci (jen se ujistitsmile ..že mohu plně věřit tvým "zjištným" důvodům?..neber to osobně!, ale všeobecně mám odzkoušeno, že "zadarmo nic není"..tož až budeš chtít "poplatky", snad řekneš předem, že jo? smile..děkuji..
Můj účet
 Nejprve se přihlaš!
Nick:
Heslo:
Natrvalo


Lidé
 Online uživatelé
Na Partě není žádný přihlášený uživatel.


Info
Kontakt na provozovatele a admina.
Napiš nám, těšíme se na Tvoje nápady, postřehy, pochvalu i kritiku.:)
Nápověda, jestli nevíš kudykam.
PARTA.cz © 2026