Tento čtvrtek se koná 1. ročník neobvykle sportovně-zabavní akce a to Sbírame hrušky u Toma (pracovní název je Brigadničíme u Toma ale není tak chytlavý jako ten první).
O co jde? Sejdem se u me na zahradě, ja rozdělím nářadí, určím startovní pozice, donesu si židličku a STAAART!!! A už se bedýnky samy plní! Jaká to nádhera:-)
A co z toho budou mít účastníci krom sportovního zážitku, dobrého pocitu z vykonané práce a pomoci bližnému v nouzy? Tak jsem se rozhodl, že protože se hrušek urodilo mnoho, tak si každý kdo pomůže může odnést kolik chce hrušek (rozuměj v množství menším než velkém, pro rýpaly tak cca do 20kg - hezky plný batoh).
Tak schválně, tipnete si kolik kg v průměru nasbírá každý účastník akce? :-) Já si myslím že 30kg!
26.08.09 22:21:36 Myst
Zjevit se muzes klidne od 4h. Budem trenovat salsu. ;)
27.08.09 15:37:48 Myst
Akce se kona aj kdyby neprselo:-D!!!!!
27.08.09 16:01:08 KačaS
tož doufám, že už trénujete :), aby jsme se mohli podívat na taneček..chichi
Všechny výsledky
Pojďte na hrušky aneb KAO na větvi!
Pozvánka
Galerie

...to budou jen přeháňky...snad
. Dojdete. Bude sranda. Hrusky uz jsou paradni a mozna dame po sklenice vina a cosik zakousnem, ukuchtime na grilu (uz dlouho nebyli zebirka