Pojďte na hrušky aneb KAO na větvi!

Informace o akci
Konání akce:27.08.2009 - 28.08.2009
Organizátor: Myst
Aktualizace:27.08.2009 16:01 - KačaS
Přihlášení na akci4 přihlašenýchPřihlašování na akci už skončilo
tarpan Petr Zemča se přihlásil 24.08.2009 v 22:22. Myst Tomáš Menzel se přihlásil 24.08.2009 v 22:47. KačaS Katka S. se přihlásila 25.08.2009 v 08:57. Lucy Lucie A se přihlásila 25.08.2009 v 10:33.
Exportovat do Excel CSV souboru

Pozvánka

Tento čtvrtek se koná 1. ročník neobvykle sportovně-zabavní akce a to Sbírame hrušky u Toma (pracovní název je Brigadničíme u Toma ale není tak chytlavý jako ten první).

O co jde? Sejdem se u me na zahradě, ja rozdělím nářadí, určím startovní pozice, donesu si židličku a STAAART!!! A už se bedýnky samy plní! Jaká to nádhera:-)

A co z toho budou mít účastníci krom sportovního zážitku, dobrého pocitu z vykonané práce a pomoci bližnému v nouzy? Tak jsem se rozhodl, že protože se hrušek urodilo mnoho, tak si každý kdo pomůže může odnést kolik chce hrušek (rozuměj v množství menším než velkém, pro rýpaly tak cca do 20kg - hezky plný batoh).

Tak schválně, tipnete si kolik kg v průměru nasbírá každý účastník akce? :-) Já si myslím že 30kg!



26.08.09 22:21:36 Myst
Zjevit se muzes klidne od 4h. Budem trenovat salsu. ;)

27.08.09 15:37:48 Myst
Akce se kona aj kdyby neprselo:-D!!!!!

27.08.09 16:01:08 KačaS
tož doufám, že už trénujete :), aby jsme se mohli podívat na taneček..chichi


Galerie

Tato galerie není veřejná, prosím přihlašte se





Forum
tarpan
16:14 27.08.2009
dorazím na pět - tanec s Tomem je sice výzva, ale nestíhám... smile
KačaS
11:25 27.08.2009
..dyť můžete tančit i pod střechou...a to si nenechám ujítsmile...to budou jen přeháňky...snad
Lucy
10:43 27.08.2009
Ale co to? Tady hřmí! Koná se akce za každého počasí? Já už od 13h nebudu na mailu, tak prosím sms, kdyby se to náhodou zrušilo..Ale snad nee!! Už mám na ty hrušky chuť! smile
KačaS
10:31 27.08.2009
..bleee smile, když budu 4x přestupovat, a kdybych se náhodou utrhla dřív, zůstanu bez spoje u Kříže...aspoň jedno vystoupení, sím sím sím smile
Myst
10:02 27.08.2009
A nedamesmile Spechej.
KačaS
08:18 27.08.2009
jéééé - když to dřív z práce nestíhám...dejte si i pauzu..já chci vidět..jak tančíte, jak jste pokročili...síííím!
KačaS
16:19 26.08.2009
no dejme tomu, že když mrkneš, kdy akce začíná? je tam 27.8. v 17h..tak se tam zjev kol.17h?..já přijedu dle toho jak bus pojede cca 17,15..tak snad se sejdeme...
tarpan
15:24 26.08.2009
Kolik hodin před setměním se můžem zjevit?
KačaS
09:10 25.08.2009
..mluvím jen z vlastní zkušenostismile..proto se raději ujišťuji..
Myst
22:50 24.08.2009
Po nalehani a enormnim natlaku se teda dobrovolne hlasim, i kdyz uz jsem se pomalu chystal na kolo a sepisoval pisemne instrukce Kacosmile. Dojdete. Bude sranda. Hrusky uz jsou paradni a mozna dame po sklenice vina a cosik zakousnem, ukuchtime na grilu (uz dlouho nebyli zebirkasmile

Vsichni jste zvani!

Ps: bedynku nebo tasku sebousmile
tarpan
22:22 24.08.2009
Tak ,,pomoci bližnému v nouzy"? Tak to mi jde, to může být sranda, až na tebe začnou na velitelský můstek lítat natrhané hrušky smile A ty Miste nejdeš, že se´s nepřihlásil?
KačaS
11:16 24.08.2009
- bude-li tato pozvánka ještě ve čtvrtek platná a bude-li někdo přítomen (alespoň jeden člen, ikdyž logicky možná organizátor, ale fakticky - taky může odjet na kole a nechat nás napospas..)..ráda vypadnu z města a pomohu..
Můj účet
 Nejprve se přihlaš!
Nick:
Heslo:
Natrvalo


Lidé
 Online uživatelé
Na Partě není žádný přihlášený uživatel.


Info
Kontakt na provozovatele a admina.
Napiš nám, těšíme se na Tvoje nápady, postřehy, pochvalu i kritiku.:)
Nápověda, jestli nevíš kudykam.
PARTA.cz © 2026